Filtreeri postitusi

Rännaku intensiivseminar Brandon Baysiga, 1.-3. mai 2020 Tallinnas

1.-3. mail 2020 toimub Tallinnas rännaku intensiivseminar rännaku-meetodi looja Brandon Baysiga.
Ükskõik, kas oled rännakus juba käinud või seda ainult kaalunud, intensiivseminar on väga hea võimalus sügava muutuse loomiseks, et saaksid elada suuremas vabaduses, kerguses ja rõõmus. Kui sinus tekkis seda uudist lugedes põnevus, lootus, kergus või uudishimu, siis järelikult on see just sinu jaoks!

Viimati toimus seminar aprillis 2018 ja selle järel kirjutasin tookord nii:
"Siiralt tänulik imelise kolme ja poole päeva eest rännaku intensiivseminaril!
Rännaku perre lisandus üle saja uue inimese ja ilus oli olla tunnistajaks sellele muutusele, mis nende olemises selle nädalavahetuse jooksul toimus. Nii hoitud ruumis on turvaline lubada endal kogeda kõike seda, mida oleme harjunud kartma, peitma, eitama või ignoreerima. Selles lubamises saab vabaneda see, mis meid minevikus ja raskuses kinni hoiab, et saaks toimuda emotsionaalne ja füüsiline tervenemine olevikus.
Suurim kingitus on oskus seda lubamist oma igapäevaellu kaasa võtta. Sest elu ei saa kunagi olema ainult lilled ja liblikad, aga nende oskustega on lihtne ka "sopast" ja valusatest "mädapaisetest" läbi minna.
Ennast ruumi kõige suuremaks skeptikuks nimetanud osaleja tunnistas juba esimese päeva lõpuks, et peab oma eelarvamused tagasi võtma! Oma kogemus on kuningas!
Ja mina olen veel tänulik selle eest, mis minus endas toimus, nii teiste toetajana kui ka enda rännakutes ja nende vahepealsel ajal.
Aitäh kogu teamile ja kõigile osalejatele! Te olete imelised!"

Piletid tulevad müüki 1. detsembril ja vara registreerudes kehtib soodushind.

Lisainfo: https://www.rannak.ee/event-details/rannaku-intensiivseminar-brandon-baysiga

Loe lisaks

Brandon Baysi intensiivseminarile €30.00 soodsamalt

Soovit intensiivsemat puhastust?

Rännaku intensiivseminar rännaku looja Brandon Baysiga toimub 13.–15. aprillil 2018 Tallinnas. 

Kui sinu elus on valdkondi, kus tunned vajadust muutuse järele, on see seminar võimas koht nende muutuste loomiseks!

Seminari kolme päeva jooksul saad põhjaliku ülevaate rännaku toimemehhanismist ja filosoofiast, koged ise kolme rännakut ning õpid selgeks kaks rännakuprotsessi (kuidas neid teistele teha). Edaspidi saad end rännaku põhimõtteid kasutades iseseisvalt toetada!

Lisaboonusena on sul võimalus kohtuda rännakumeetodi looja Brandon Baysiga ühel vähestest tema enda poolt läbiviidavatest seminaridest.

Samuti on see seminar esimene kohustuslik samm neile, kes soovivad tulevikus ise rännakupraktikuks saada!
Loe lisaks

Arhiiv