Kommenteeri

Miks kõik on võimalik?

Kui "KÕIK ON VÕIMALIK", siis miks on hetkel asjad sinu elus just sellisena realiseerunud nagu nad on?
Kvantfüüsikas on tõestatud seaduspära, mida nimetatakse vaatleja efektiks (observer effect). Selle kohaselt on vaatleja olemasolul määrav roll sellel, et kõikide tõenäosuste kogumist realiseerub üks. Teisisõnu, kui enne vaatleja saabumist on korraga võimalikud kõik tõenäosused, siis vaatleja saabudes realiseerub nendest üks.

Veidi teaduslikumas võtmes: kui klassikalises füüsikas käsitletakse laineid ja osakesi eraldiseisvate nähtustena, siis kvantfüüsikas on osakesel olemas NII laine funktsioon (laine kui kõikide tõenäosuste kogum) KUI KA punktosakese funktsioon (realiseerunud tõenäosus). Laine kukub kokku osakeseks (üks tõenäosus muutub reaalsuseks) hetkel, mil keegi teda vaatleb.
Täiesti pöörane!

Seda printsiipi laiendades – OBJEKTIIVSES reaalsuses on kõik võimalik (elu on pidevalt kõigi tõenäosuste kogum), ning vaatleja ise oma SUBJEKTIIVSUSEGA mõjutab tulemust ja loob ühe tõenäosuse enda reaalsuseks.
Kas pole vägev?!

Seega, su elu ei ole juhuslik!
Sest sinu ja su (esi)vanemate varasemad kogemused ning nendest tuletatud uskumused ja alateadlikuks muutunud programmid defineerivad selle, milline vaatleja sina oled.
Sinu SUBJEKTIIVSUS mõjutab seda, kuidas ja mida sina oma elus koged. Seda, millised sündmused, inimesed ja suhted sinu subjektiivses maailmas "käega katsutavaks" reaalsuseks saavad.

Ning ühtlasi... sa ei ole ühegi olukorra ohver.
Sest kui sa muudad oma subjektiivseid uskumusi ja tervendad oma valusaid mälestusi (või oma esivanemate omi – sest epigeneetika!), siis MUUDAD VAATLEJAT ja seega mõjutad oma subjektiivset reaalsust.
Ehk "põrgu" ja "paradiis" eksisteerivad tõepoolest kõrvuti, kõigi tõenäosuste kogumis, ja vaatleja mõjutab seda, kumba ta kogeb.

Või nagu Henry Ford ütles: "Ükskõik kas sa usud, et sa suudad, või sa usud, et sa ei suuda — igal juhul on sul õigus."
Täiesti tõene.
Vähemalt minu vaadeldavas reaalsuses:)

Seega, ära kunagi anna alla.
Vahet pole kui kiirelt sa enesearengu teel liigud või kui palju sa korraga ette võtad — püsivus on olulisem kui maht või tempo.
Sest just järgmisel hetkel võib tulla see oluline läbimurre, mida oled oodanud või palunud.


Lisa kommentaar

Email again: